All for Joomla All for Webmasters

Ogrodnictwo to nasza pasja.
Zbudujemy Twój ogród od podstaw, lub nadamy nowego blasku już istniejącemu. 

Ogrodnictwo to nasza pasja.

Zbudujemy Twój ogród od podstaw, lub nadamy nowego blasku już istniejącemu.

 

CO ROBIMY, KIM JESTEŚMY?

Specjalizujemy się w wykonywaniu i pielęgnacji ogrodów oraz wszelkiego rodzaju zielonych przestrzeni.Przy realizacji naszych projektów czerpiemy z posiadanej specjalistycznej wiedzy, oraz zdobywanego od 2008 roku doświadczenia.Wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania, pracując przy użyciu zarówno sprawdzonych jak i niekonwencjonalnych metod i materiałów.
Działamy przy współpracy: biur architektury krajobrazu, pracowni projektowych, Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz specjalistów z dziedzin ogrodnictwa, inżynierii oraz budownictwa w kraju i za granicą. Ofertę swoją kierujemy do firm oraz osób prywatnych.

Absolwent Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Tytuł magistra inżyniera uzyskał na kierunku Biotechnologia roślin, tytuł inżyniera na kierunku Ogrodnictwo. Doświadczenie zdobywał w ogrodach norweskiego Stavanger oraz stanu Pensylwania (USA). Lepiej niż z roślinami, dogaduje się tylko z ludźmi. Odpowiedzialny za kontakt z klientem oraz nadzór wykonawczy.

MGR INŻ. JAKUB SZLACHTOWSKI

Project manager

Absolwent Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Tytuł magistra inżyniera uzyskał na kierunku biotechnologia roślin, tytuł inżyniera na kierunku Ogrodnictwo. Jego pasją jest arborystyka. Najlepiej czuje się wysoko nad ziemią – w koronach drzew, skąd widać więcej i dalej. Odpowiedzialny za działania strategiczne firmy.

MGR INŻ. JACEK MAZURKIEWICZ

Project manager

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Rozmowa, koncepcja, korekta, projekt…

Dobrze przygotowany projekt ogrodu jest kamieniem milowym na drodze do powstania idealnego ogrodu. Dzięki profesjonalnej wizualizacji, mogą go Państwo ujrzeć zanim zaczniemy pracę – pozwala to na pełne przekazanie naszej wizji oraz jej dostosowanie do Państwa potrzeb. Zakładając ogród na podstawie uprzednio przygotowanego projektu nie pozostawiamy miejsca na niedomówienia – praca przebiega znacznie szybciej, a Państwo nie muszą się martwić o efekt końcowy naszej pracy.

PROCES PRZYGOTOWYWANIA PROJEKTU

Na podstawie wywiadu z klientem powstaje projekt konceptualny.
Po otrzymaniu konceptu klient może nanieść dowolne zmiany.
Jeżeli koncept spełnia oczekiwania klienta zostaje przygotowany pełny projekt wraz z wizualizacją 3D oraz szczegółowym kosztorysem, spisem roślin i wyczerpującym opisem wykorzystanych rozwiązań.

PIELĘGNACJA OGRODÓW

bo o naturę trzeba dbać…

Utrzymanie i prawidłowa opieka nad ograniczonym w przestrzeni ale złożonym i dynamicznym ekosystemem jaki jest Twój ogród to przedsięwzięcie wymagające wielkiej wiedzy, umiejętności i wyczucia. Zgłębienie tej wiedzy to podróż wiodąca przez całe życie. Oddając nam opiekę nad Twoim ogrodem, będziesz mógł napawać się jego świetnością bez wysiłku – zadrapania, drzazgi i ciernie bierzemy na siebie.

ZAKŁADANIE OGRODÓW

wspólnie tworzymy Twoją przestrzeń

 Zbudujemy przestrzeń wokół Twojego domu, biura lub firmy. Oferujemy całościową obsługę inwestycji, obejmującą wszystkie prace związane z wykonaniem ogrodu bazując na projekcie lub zamyśle klienta. W dorobku naszych realizacji posiadamy zarówno małe, jak i duże wnętrza ogrodowe. Wykonujemy również tereny zieleni zlokalizowane wokół budynków przemysłowych, użyteczności publicznej czy siedzib firm. Nie obawiamy się wymagających zleceń, lubimy wyzwania i niestandardowe, a jednak zaskakujące w swej prostocie i elegancji rozwiązania.
Odpowiedni dobór sprzętu do rozmiarów i rodzaju inwestycji sprawia, że zawsze możesz liczyć na sprawne i bezszkodowe wykonanie postawionych przed nami zadań. Po zakończeniu prac wykonawczych, nasi klienci mogą liczyć na pielęgnację i serwis naszych realizacji, co sprawia, że ogrody przez nas wykonywane, są możliwie łatwe w utrzymaniu – nie lubimy utrudniać życia.

 

SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

automatyczne podlewanie Twoich roślin

System automatycznego nawadniania w Twoim ogrodzie sprawi, że będzie on w świetnej kondycji bez żadnego wysiłku z Twojej strony, niezależnie od częstotliwości opadów. Stosowane przez nas najnowsze technologie z zakresu automatycznego nawadniania w ogrodach naszych klientów sprawiają, że cały system jest responsywny – sam dostosowuje konieczność podlewania roślin do bieżących warunków atmosferycznych. Ponadto, oferujemy montaż instalacji, które korzystając z deszczówki lub wód gruntowych, pomogą Ci zaoszczędzić na wydatku wody. Specjalizujemy się w doborze i instalacji systemów automatycznego nawadniania.
Wycinamy i przycinamy: drzewa, krzewy, żywopłoty – według wymagań Klienta oraz sztuki ogrodniczej.
W razie potrzeby używamy podnośnika koszowego lub technik alpinistycznych.
Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu – stosujemy tylko sprawny i sprawdzony sprzęt.
Zawsze po sobie sprzątamy – oferujemy wywóz drewna i odpadów zielonych.
Wycinamy i przycinamy: drzewa, krzewy, żywopłoty – według wymagań Klienta oraz sztuki ogrodniczej.
W razie potrzeby używamy podnośnika koszowego lub technik alpinistycznych.
Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu – stosujemy tylko sprawny i sprawdzony sprzęt.
Zawsze po sobie sprzątamy – oferujemy wywóz drewna i odpadów zielonych.
« 2 z 2 »

KONTAKT

Poznajmy się! Jeden telefon może zmienić Twój ogród. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Działamy na terenie Krakowa i okolic.
Telefon
Jacek +48 793 927 102
E-mail
kontakt@biotanica.pl

NAPISZ DO NAS

Twój ogród sam tego nie zrobi